Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Dokumenty šipka doprava Dokumenty volených orgánů šipka doprava Zastupitelstvo šipka doprava Usnesení zastupitelstva

 
 
 

konané dne 16. 02. 2017  jako řádné
číslo usnesení 16/12/2017
 
Předkladatel: Rada MČ P5, Trojánek Jan, člen Rady MČ P5

Volba přísedících k Obvodnímu soudu pro Prahu 5

Rada městské části Praha 5
I.
Volí
1.  JUDr. Jana Müllera, Ing. Helenu Pickovou, Ing. Rudolfa Zumra, CSc. a JUDr. Evu Tošovskou, CSc. do funkce přísedících u Obvodního soudu pro Prahu 5
Usnesení bylo schváleno 30 hlasy
II.
Ukládá
1. Janu Trojánkovi, členu Rady MČ P5
1.1.  informovat o zvolení výše uvedených přísedících předsedkyni Obvodního soudu pro Prahu 5
Termín plnění: 28. 02. 2017
Důvodová zpráva
			      16. zasedání ZMČ P5 dne 16. 2. 2017                  
                     Předsedá: Klíma Radek, MUDr.                     
                     HLASOVÁNÍ č. 31 - SCHVÁLENO                      
                          16.2.2017 17:05:08                          
         14. Volba přísedících k Obvodnímu soudu pro Prahu 5          
______________________________________________________________________

  Adamják Tomáš, Ing.                      ANO        2   Pro            
  Bednář Michal, MUDr.                     ODS        3   Pro            
  Budín Lukáš, Mgr.                        SZ         4   Nehlasoval     
  Cais Viktor, RNDr.                       ANO        5   Pro            
  Cuhra Josef, Ing.                        KDU-ČSL    6   Pro            
  Čahoj Viktor                             TOP 09     50  Pro            
  Damašek Martin, Bc., M.A.                TOP 09     8   Pro            
  Doležal Zdeněk, Mgr.                     ODS        9   Pro            
  Endal Josef                              ANO        10  Pro            
  Frélich Martin, Ing.                     ODS        11  Pro            
  Hamanová Zuzana, Ing. arch.              Bezpart.   12  Pro            
  Havlová Mirka                            ČSSD       13  Zdržel se      
  Herold Lukáš, Bc.                        ODS        14  Nehlasoval     
  Himl Pavel, doc., Dr. phil.              SZ         15  Omluven        
  Hnyk Petr                                Bezpart.   16  Nepřítomen     
  Homola Tomáš, JUDr.                      Bezpart.   17  Pro            
  Chramosta Pavel                          ČSSD       18  Zdržel se      
  Katzer Vitězslav, Ing.                   ANO        19  Omluven        
  Klíma Karel, Ing.                        ČSSD       20  Zdržel se      
  Klíma Radek, MUDr.                       TOP 09     49  Nehlasoval     
  Komárková Petra, Mgr.                    Bezpart.   35  Pro            
  Konrádová Tatiana, Bc.                   SZ         23  Zdržel se      
  Kreidl Ondřej                            TOP 09     24  Pro            
  Lachnit Petr, JUDr.                      ANO        26  Pro            
  Marinov Zlatko, MUDr.                    ANO        27  Pro            
  Matoušek Josef                           Bezpart.   29  Nehlasoval     
  Milatová Bohdana, DiS.                   Bezpart.   30  Pro            
  Mysliveček Tomáš, Ing.                   ANO        22  Pro            
  Palovský Radomír RNDr.,CSc.              TOP 09     21  Pro            
  Pochopová L.,MUDr.                       TOP 09     1   Pro            
  Pokorná Martina, Mgr.                    SZ         44  Zdržel se      
  Priečinská Nadežda, Mgr.                 TOP 09     33  Pro            
  Richter Pavel, Ing.                      TOP 09     48  Pro            
  Slabý Martin                             ANO        36  Pro            
  Smetana Jan, Mgr.                        ČSSD       37  Zdržel se      
  Sternová Marie, PhDr.,Ph.D.              SZ         34  Nehlasoval     
  Suchel Jakub, Mgr.                       KDU-ČSL    39  Pro            
  Svobodová Jarmila, Ing.                  TOP 09     40  Pro            
  Kárník Jan, Ing.                         TOP 09     42  Pro            
  Šolle Vít, Mgr.                          KDU-ČSL    41  Pro            
  Trojánek Jan                             ANO        43  Pro            
  Ulrichová-Hakenová M.,PhDr.              Bezpart.   45  Pro            
  Vávrová Lucie, Mgr., Ph.D.               Bezpart.   46  Pro            
  Velek Ondřej, Ing.                       SZ         47  Pro            
  Zapletal Vojtěch                         ODS        31  Zdržel se      
______________________________________________________________________

Ke schválení bylo potřeba 23 hlasů
Celkem zastupitelů: 45
Pro: 30 (67%)  Proti: 0 (0%)  Zdrželo se: 7 (16%)  Nehlasovalo: 5 (11%)
Omluveno: 2
Nepřítomno: 1
Hlasování o usnesení
  14. bod programu
  Předkladatel: Rada MČ P5, Trojánek Jan, člen Rady MČ P5
  Volba přísedících k Obvodnímu soudu pro Prahu 5
  Zastupitelstvo městské části Praha 5
  I.	Volí
  1.	pana JUDr. Jana Müllera, Ing. Helenu Pickovou, Ing. Rudolfa Zumra,
  CSc. a JUDr. Evu Tošovskou, CSc. do funkce přísedících u Obvodního
  soudu pro Prahu 5
  

                 16. zasedání ZMČ P5 dne 16. 2. 2017                  
                     Předsedá: Klíma Radek, MUDr.                     
                     HLASOVÁNÍ č. 32 - SCHVÁLENO                      
                          16.2.2017 17:05:58                          
         14. Volba přísedících k Obvodnímu soudu pro Prahu 5          
______________________________________________________________________

  Adamják Tomáš, Ing.                      ANO        2   Pro            
  Bednář Michal, MUDr.                     ODS        3   Pro            
  Budín Lukáš, Mgr.                        SZ         4   Nehlasoval     
  Cais Viktor, RNDr.                       ANO        5   Pro            
  Cuhra Josef, Ing.                        KDU-ČSL    6   Pro            
  Čahoj Viktor                             TOP 09     50  Pro            
  Damašek Martin, Bc., M.A.                TOP 09     8   Pro            
  Doležal Zdeněk, Mgr.                     ODS        9   Pro            
  Endal Josef                              ANO        10  Pro            
  Frélich Martin, Ing.                     ODS        11  Pro            
  Hamanová Zuzana, Ing. arch.              Bezpart.   12  Pro            
  Havlová Mirka                            ČSSD       13  Zdržel se      
  Herold Lukáš, Bc.                        ODS        14  Pro            
  Himl Pavel, doc., Dr. phil.              SZ         15  Omluven        
  Hnyk Petr                                Bezpart.   16  Nepřítomen     
  Homola Tomáš, JUDr.                      Bezpart.   17  Pro            
  Chramosta Pavel                          ČSSD       18  Zdržel se      
  Katzer Vitězslav, Ing.                   ANO        19  Omluven        
  Klíma Karel, Ing.                        ČSSD       20  Zdržel se      
  Klíma Radek, MUDr.                       TOP 09     49  Pro            
  Komárková Petra, Mgr.                    Bezpart.   35  Pro            
  Konrádová Tatiana, Bc.                   SZ         23  Nehlasoval     
  Kreidl Ondřej                            TOP 09     24  Pro            
  Lachnit Petr, JUDr.                      ANO        26  Pro            
  Marinov Zlatko, MUDr.                    ANO        27  Pro            
  Matoušek Josef                           Bezpart.   29  Nehlasoval     
  Milatová Bohdana, DiS.                   Bezpart.   30  Pro            
  Mysliveček Tomáš, Ing.                   ANO        22  Pro            
  Palovský Radomír RNDr.,CSc.              TOP 09     21  Pro            
  Pochopová L.,MUDr.                       TOP 09     1   Pro            
  Pokorná Martina, Mgr.                    SZ         44  Zdržel se      
  Priečinská Nadežda, Mgr.                 TOP 09     33  Pro            
  Richter Pavel, Ing.                      TOP 09     48  Pro            
  Slabý Martin                             ANO        36  Pro            
  Smetana Jan, Mgr.                        ČSSD       37  Zdržel se      
  Sternová Marie, PhDr.,Ph.D.              SZ         34  Nehlasoval     
  Suchel Jakub, Mgr.                       KDU-ČSL    39  Pro            
  Svobodová Jarmila, Ing.                  TOP 09     40  Pro            
  Kárník Jan, Ing.                         TOP 09     42  Pro            
  Šolle Vít, Mgr.                          KDU-ČSL    41  Pro            
  Trojánek Jan                             ANO        43  Pro            
  Ulrichová-Hakenová M.,PhDr.              Bezpart.   45  Pro            
  Vávrová Lucie, Mgr., Ph.D.               Bezpart.   46  Pro            
  Velek Ondřej, Ing.                       SZ         47  Pro            
  Zapletal Vojtěch                         ODS        31  Pro            
______________________________________________________________________

Ke schválení bylo potřeba 23 hlasů
Celkem zastupitelů: 45
Pro: 33 (73%)  Proti: 0 (0%)  Zdrželo se: 5 (11%)  Nehlasovalo: 4 (9%)
Omluveno: 2
Nepřítomno: 1
Hlasování o usnesení		


					
Dny Prahy 5 Měření hluku Vyhledávání volebních okrsků Dopravní omezení a uzavírky Ekonomika městské části Podnikatel roku Prahy 5 Participativni rozpočet Místní agenda 21 Metropolitní plán Zápis dětí do mateřských škol SPORT CITIZENS P5 Facebook Zóny placeného stání Motolské údolí Na Pláni Místní akční plán Nahlaste nepořádek! Rezervační systém Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Interaktivní mapa obchodů a služeb Prodej nemovitého majetku Pronájem bytů Pronájem nebytů