Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Dokumenty šipka doprava Dokumenty volených orgánů šipka doprava Komise rady šipka doprava Komise etnická šipka doprava Usnesení a zápisy komise etnické

 
 
 

5. zasedání Usnesení a zápisy komise etnické městské části Praha 5

konané dne 12.06.2014  jako řádné
číslo usnesení 5/3/2014
 
Předkladatel: Bubníková Diana, Mgr., členka zastupitelstva

Návštěva Bulharského kulturního institutu v Praze (BKI), Klimentská 6, Praha 1. Seznámení členů Komise etnické s činnostmi, které BKI realizuje a to nejen na území Prahy 5.

Členové Komise etnické byli velmi mile přivítáni celým realizačním týmem Bulharského kulturního institutu v Praze (dále jen BKI), který sídlí na adrese: Klimentská 6, Praha 1. Po přivítání se slova ujala Jitka Trojanová, která svým pestrým a velmi bohatým výkladem přiblížila členům komise všechny činnosti, které jsou s BKI spojeny přímo, a nebo je Bulharský kulturní institut pomáhá uvádět v život. Jedná se především o pestrou škálu nejrůznějších kulturních činností od pořádání výstav, promítání filmu a hraní divadla až o setkávání mladých umělců, kteří mají možnost se prostřednictvím programu Bulharského kulturního institutu představit širšímu publiku. Bulharský kulturní institut je financován ministerstvem kultury Bulharské republiky a jedná se o organizaci, která oficiálně zastupuje bulharskou kulturu na území České republiky. V den návštěvy členů komise byla v prostorách BKI zahájena výstava filmových a divadelních kostýmu od nadějného autora Juliana Tabakova. Celou vernisáž dokreslovala výstava skic jmenovaného autora, která vyzvedla jeho talent a nadání.
Usnesení a zápisy komise etnické městské části Praha 5
I.
Bere na vědomí
1.

přednesená témata.    

			Hlasování: 5/0/0		


					
Vytisknout