Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Dokumenty šipka doprava Dokumenty volených orgánů šipka doprava Komise rady šipka doprava Komise etnická šipka doprava Usnesení a zápisy komise etnické

 
 
 

2. zasedání Usnesení a zápisy komise etnické městské části Praha 5

konané dne 13.02.2014  jako řádné
číslo usnesení 2/3/2014
 
Předkladatel: Bubníková Diana, Mgr., členka zastupitelstva

Václav Kučera, ředitel pobočky Člověk v tísni o.p.s. Praha a jeho prezentace výstupů z projektu – Máma chce práci

Václav Kučera, ředitel pobočky Člověk v tísni o.p.s. Praha, členy komise seznámil s aktuálními výstupy z projektu – Máma chce práci.
Jeho kolega, pan Matouš Bořkovec projekt – Máma chce práci již v rámci programu etnické komise představil během 5. zasedání, které se uskutečnilo dne 6. 6. 2013.
Pan Kučera zopakoval důležité informace, na koho je projekt zaměřen a jak se jim daří plnit stanovené cíle projektu. Dle jeho slov se v roce 2013 projektu účastnilo celkem 34 žen.
Důležitým sdělením pro členy etnické komise byl celkový počet zapojených žen z Prahy 5 (celkem 18 žen), které měly možnost se zúčastnit v roce 2013 třech rekvalifikačních kurzů, které by jim měly v budoucnu usnadnit vstup na trh práce. Tento projekt je dle sdělení ředitele pobočky natolik úspěšný, že nic nebrání tomu, aby i roce 2014 ženy, které se v rámci projektu zúčastní rekvalifikace mněly lepší výchozí podmínky k získání stálého zaměstnání.
Usnesení a zápisy komise etnické městské části Praha 5
I.
Bere na vědomí
1.

přednesené výstupy z projektu – Máma chce práci.   

			Hlasování: 5/0/0		


					
Vytisknout