Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Dokumenty šipka doprava Dokumenty volených orgánů šipka doprava Komise rady šipka doprava Komise bytová šipka doprava Usnesení a zápisy komise bytové

 
 
 

3. zasedání Usnesení a zápisy komise bytové městské části Praha 5

konané dne 12.03.2015  jako řádné
číslo usnesení 3/5/2015
 
Předkladatel: Čahoj Viktor, člen rady MČ P5

Odpis pohledávek nájemců bytů / dožalování nad 100 tis. Kč

Usnesení a zápisy komise bytové městské části Praha 5
I.
Doporučuje
1.

odpis pohledávky za bývalou nájemkyní bytu  ... , bytem ... , Praha - 5, za období ... z důvodu nevymahatelnosti v aktuální výši. Celkový dluh z nájemného a služeb ... Kč, celkový dluh z úroku z prodlení ... Kč (k ... ), celkový dluh z nákladů soudního řízení  ... Kč. K odpisu: dluh z nájemného a služeb za období ... ... Kč + příslušenství za období ... v aktuální výši.

II.
Doporučuje
1.

odpis pohledávky za bývalou nájemkyní bytu  ... , bytem ... , Praha - 5, za období  ... z důvodu nevymahatelnosti v aktuální výši. Celkový dluh z nájemného a služeb ... Kč, celkový dluh z poplatku z prodlení  ... Kč (k ... ), celkový dluh z nákladů soudního řízení ... Kč. K odpisu: dluh z nájemného a služeb za období  ... Kč ... + příslušenství za období  ... v aktuální výši.

III.
Doporučuje
1.

odpis pohledávky za bývalou nájemkyní bytu  ... , bytem ... , Praha - 5, za období ... z důvodu nevymahatelnosti v aktuální výši. Celkový dluh z nájemného a služeb  ... Kč, celkový dluh z úroku z prodlení ... Kč (k 31.12.2014), celkový dluh z nákladů soudního řízení ... Kč. K odpisu: dluh z nájemného a služeb za období  ... ... Kč + příslušenství za období  ... v aktuální výši.

IV.
Doporučuje
1.

odpis pohledávky za bývalou nájemkyní bytu  ... , bytem ... , Praha - 5, za období ... z důvodu nevymahatelnosti v aktuální výši. Celkový dluh z nájemného a služeb  ... Kč, celkový dluh z poplatku z prodlení ... Kč (k ... ), celkový dluh z úroků z prodlení ... Kč (k ... ), celkový dluh z nákladů soudního řízení ... Kč. K odpisu: dluh z nájemného a služeb za období ... ... Kč + příslušenství za období  ... v aktuální výši.

V.
Doporučuje
1.

odpis pohledávky za bývalou nájemkyní bytu  ... , bytem ... , Praha - 5, za období  ... z důvodu nevymahatelnosti v aktuální výši. Celkový dluh z nájemného a služeb ... Kč, celkový dluh z poplatku z prodlení ... Kč (k ... ), celkový dluh z nákladů soudního řízení ... Kč. K odpisu: dluh z nájemného a služeb za období ...   ... Kč + příslušenství za období  ... v aktuální výši.

			Hlasování: 5/0/0		


					
Vytisknout