Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Zastupitelstvo a rada šipka doprava Zastupitelstvo

Zastupitelstvo

Termíny zasedání Zastupitelstva pro rok 2019


Jméno Funkce E-mail Telefon
Ing. Tomáš Adamják zastupitel tomas.adamjak@praha5.cz
JUDr. Ing. Marie Aschenbrennerová zastupitelka marie.aschenbrennerova@praha5.cz
Karel Bauer zastupitel karel.bauer@praha5.cz
MUDr. Michal Bednář zastupitel michal.bednar@praha5.cz
Ing. Petr Bervid, MBA místostarosta petr.bervid@praha5.cz 257000588
JUDr. Jakub Blažek zastupitel jakub.blazek@praha5.cz
Vladan Brenčič zastupitel vladan.brencic@praha5.cz
Ing. Lubomír Brož zastupitel lubomir.broz@praha5.cz
Ing. Josef Cuhra zastupitel josef.cuhra@praha5.cz
Viktor Čahoj zastupitel viktor.cahoj@praha5.cz 257000944
Bc. Martin Damašek, M.A. zastupitel martin.damasek@praha5.cz
Mgr. Zdeněk Doležal radní MČ Praha 5 zdenek.dolezal@praha5.cz 257000898
MgA. David Dušek zastupitel david.dusek@praha5.cz
Josef Endal zastupitel josef.endal@praha5.cz 257000515
Ing. Martin Frélich zastupitel martin.frelich@praha5.cz
Mgr. František Gemperle zastupitel frantisek.gemperle@praha5.cz
Ing. arch. Zuzana Hamanová zastupitelka zuzana.hamanova@praha5.cz
Bc. Lukáš Herold radní MČ Praha 5 lukas.herold@praha5.cz 257000902
JUDr. Tomáš Homola zastupitel tomas.homola@praha5.cz
Jan Hřebejk zastupitel jan.hrebejk@praha5.cz
Ing. Jan Kavalírek zastupitel jan.kavalirek@praha5.cz
Jiří Krátký zastupitel jiri.kratky@praha5.cz
Ing. Milan Kryl zastupitel milan.kryl@praha5.cz 257000514
Petr Křičenský zastupitel petr.kricensky@praha5.cz
Ing. Zdeněk Laciga zastupitel zdenek.laciga@praha5.cz
JUDr. Petr Lachnit radní MČ Praha 5 petr.lachnit@praha5.cz 257000904
RNDr. Daniel Mazur, Ph.D. starosta Městské části Praha 5 daniel.mazur@praha5.cz 257000590
Ing. Tomáš Mysliveček zastupitel tomas.myslivecek@praha5.cz
RNDr. Radomír Palovský, CSc. zastupitel radomir.palovsky@praha5.cz
Ing. Jan Panenka radní MČ Praha 5 jan.panenka@praha5.cz 257000896
Kateřina Poláková zastupitelka katerina.polakova@praha5.cz
Mgr. Nadežda Priečinská zastupitelka nadezda.priecinska@praha5.cz
Ing. Štěpán Rattay radní MČ Praha 5 stepan.rattay@praha5.cz 257000922
Ing. Pavel Richter zastupitel pavel.richter@praha5.cz
MgA. Adam Rut zastupitel adam.rut@praha5.cz
Bc. Martin Slabý místostarosta martin.slaby@praha5.cz 257000513
Ing. Jarmila Svobodová zastupitelka jarmila.svobodova@praha5.cz
Mgr. Vít Šolle zastupitel vit.solle@praha5.cz
Bc. Jan Trojánek zastupitel jan.trojanek@praha5.cz 257000502
PhDr. Marie Ulrichová - Hakenová zastupitelka marie.hakenova@praha5.cz
Ing. Jiří Vejmelka zastupitel jiri.vejmelka@praha5.cz
Mgr. Renáta Zajíčková 1. místostarostka renata.zajickova@praha5.cz 257000506
Vytisknout