Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Zastupitelstvo a rada

Zastupitelstvo a rada

Rada

Mgr. Renáta Zajíčková
Mgr. Renáta Zajíčková
Bc. Lukáš Herold
Bc. Lukáš Herold
JUDr. Tomáš Homola
JUDr. Tomáš Homola
Mgr. Nadežda Priečinská
Mgr. Nadežda Priečinská
Bc. Martin Slabý
Bc. Martin Slabý
Viktor Čahoj
Viktor Čahoj
Mgr. Zdeněk Doležal
Mgr. Zdeněk Doležal
MgA. David Dušek
MgA. David Dušek
JUDr. Petr Lachnit
JUDr. Petr Lachnit

Zastupitelstvo Městské části Praha 5

Termíny zasedání Zastupitelstva pro rok 2019


Jméno Funkce E-mail Telefon
Ing. Tomáš Adamják zastupitel tomas.adamjak@praha5.cz
JUDr. Ing. Marie Aschenbrennerová zastupitelka marie.aschenbrennerova@praha5.cz
Karel Bauer zastupitel karel.bauer@praha5.cz
MUDr. Michal Bednář zastupitel michal.bednar@praha5.cz
Ing. Petr Bervid, MBA zastupitel petr.bervid@praha5.cz 257000588
JUDr. Jakub Blažek zastupitel jakub.blazek@praha5.cz
Vladan Brenčič zastupitel vladan.brencic@praha5.cz
Ing. Lubomír Brož zastupitel lubomir.broz@praha5.cz
Ing. Josef Cuhra zastupitel josef.cuhra@praha5.cz
Viktor Čahoj radní MČ P5 viktor.cahoj@praha5.cz 257000944
Bc. Martin Damašek, M.A. zastupitel martin.damasek@praha5.cz 257000951
Mgr. Zdeněk Doležal radní MČ Praha 5 zdenek.dolezal@praha5.cz 257000898
MgA. David Dušek radní MČ Praha 5 david.dusek@praha5.cz 257000842
Josef Endal zastupitel josef.endal@praha5.cz 257000515
Ing. Martin Frélich zastupitel martin.frelich@praha5.cz
Mgr. František Gemperle zastupitel frantisek.gemperle@praha5.cz 257000951
Ing. arch. Zuzana Hamanová zastupitelka zuzana.hamanova@praha5.cz 257000514
Bc. Lukáš Herold místostarosta MČ Praha 5 lukas.herold@praha5.cz 257000902
JUDr. Tomáš Homola místostarosta MČ Praha 5 tomas.homola@praha5.cz 257000568
Jan Hřebejk zastupitel jan.hrebejk@praha5.cz
Ing. Jan Kavalírek zastupitel jan.kavalirek@praha5.cz
Jiří Krátký zastupitel jiri.kratky@praha5.cz
Ing. Milan Kryl zastupitel milan.kryl@praha5.cz
Petr Křičenský zastupitel petr.kricensky@praha5.cz
Ing. Zdeněk Laciga zastupitel zdenek.laciga@praha5.cz
JUDr. Petr Lachnit radní MČ P5 petr.lachnit@praha5.cz 257000904
RNDr. Daniel Mazur, Ph.D. zastupitel daniel.mazur@praha5.cz
Ing. Tomáš Mysliveček zastupitel tomas.myslivecek@praha5.cz
RNDr. Radomír Palovský, CSc. zastupitel radomir.palovsky@praha5.cz
Ing. Jan Panenka zastupitel jan.panenka@praha5.cz 257000896
Kateřina Poláková zastupitelka katerina.polakova@praha5.cz
Mgr. Nadežda Priečinská místostarostka MČ Praha 5 nadezda.priecinska@praha5.cz 257000506
Ing. Štěpán Rattay zastupitel stepan.rattay@praha5.cz 257000922
Ing. Pavel Richter zastupitel pavel.richter@praha5.cz
MgA. Adam Rut zastupitel adam.rut@praha5.cz
Bc. Martin Slabý místostarosta MČ Praha 5 martin.slaby@praha5.cz 257000513
Ing. Jarmila Svobodová zastupitelka jarmila.svobodova@praha5.cz
Mgr. Vít Šolle zastupitel vit.solle@praha5.cz
Bc. Jan Trojánek zastupitel jan.trojanek@praha5.cz 257000502
PhDr. Marie Ulrichová - Hakenová zastupitelka marie.hakenova@praha5.cz
Ing. Jiří Vejmelka zastupitel jiri.vejmelka@praha5.cz 257000588
Mgr. Renáta Zajíčková starostka MČ Praha 5 renata.zajickova@praha5.cz 257000590
RNDr. Daniel Mazur, Ph.D. zastupitel daniel.mazur@praha5.cz
Ing. Petr Bervid, MBA zastupitel petr.bervid@praha5.cz 257000588
Ing. Jan Panenka zastupitel jan.panenka@praha5.cz 257000896
Ing. Štěpán Rattay zastupitel stepan.rattay@praha5.cz 257000922
Vytisknout