Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Občan šipka doprava Doprava šipka doprava Cyklistika a bezmotorová doprava šipka doprava Jak se zapojit?

 
 
 

Jak se zapojit?

Jak se zapojit?

Pokud máte dobrý nápad na cyklistické opatření, můžete jej umístit např. na portál Cyklisté sobě, který rádi využíváme jako zdroj zajímavých podnětů pro praktické realizace.

 

Odkaz:

www.cyklistesobe.cz

Pokud Vás trápí technický stav komunikací, můžete se obrátit na jejich správce, kterým je zpravidla TSK Praha, a.s., prostřednictvím formuláře pro hlášení závad. Formulář je dostupný na adrese

https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad

případně umístit podnět na portál Chodci sobě

www.chodcisobe.cz

nebo na portál Lepší místo

www.lepsimisto.cz

S věcnými dotazy z oblasti cyklistické, bezmotorové či městské dopravy se můžete obracet na oddělení územního rozvoje nebo na radního pro dopravu.

Publikováno: 27.01.2017, přečteno: 8780x, autor: root
Vytisknout
Dny Prahy 5 Měření hluku Vyhledávání volebních okrsků Dopravní omezení a uzavírky Ekonomika městské části Podnikatel roku Prahy 5 Participativni rozpočet Místní agenda 21 Metropolitní plán Zápis dětí do mateřských škol SPORT CITIZENS P5 Facebook Zóny placeného stání Motolské údolí Na Pláni Místní akční plán Nahlaste nepořádek! Rezervační systém Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Interaktivní mapa obchodů a služeb Prodej nemovitého majetku Pronájem bytů Pronájem nebytů