Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Dokumenty šipka doprava Dokumenty odborů šipka doprava Odbor správy veřejného prostranství šipka doprava Dokumenty

 
 
 

Znovuotevření sběrného dvora Puchmajerova

Od 6. 6. 2016 hl. m. Praha zajistilo pro občany hl. m. Prahy opětovné otevření sběrného dvora v Puchmajerově ulici v Praze 5 - Jinonicích. Provozovatelem tohoto sběrného dvora je společnost Pražské služby a. s.


Sběrné dvory hl. m. Prahy jsou součástí systému nakládání s komunálním odpadem v Praze. Sběrný dvůr v Puchmajerově ulici je umístěn na pozemku provozovatele, s dobrou dopravní dostupností zejména pro obyvatele správního obvodu Prahy 5.

Využívat jeho služby mohou bezplatně všichni obyvatelé hlavního města Prahy (hradí se pouze pneumatiky a stavební odpad nad 1m3 za měsíc), kteří obsluze zařízení prokáží svůj trvalý pobyt na území Prahy. Pro ostatní uživatele je odložení odpadu zpoplatněno podle ceníku provozovatele zařízení. Nově lze na sběrných dvorech odevzdávat i použitý textil, obuv a oděvy.

Náklady na provoz zařízení hradí hlavní město, sběrný dvůr je otevřen shodně s ostatními sběrnými dvory hl. m., ve všední dny od 8:30 do 17:00 hod. (v době platnosti letního času do 18:00 hod.), v sobotu od 08:30 do 15:00 hod. V neděli a ve svátky je zařízení uzavřeno.

Kontakt na obsluhu sběrného dvora: 731 142 348.

Přečteno: 19828x
Publikováno: 06.06.2016, poslední změna: 07.06.2016
Autor: tikal
Vytisknout