Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English
Nacházíte se v archivu webu Praha 5. Na nové webové stránky přejděte kliknutím zde.

Jste zdešipka doprava Úřad

 
 
 

Starosta zahájil výstavu "60 let klubu RC Tatra Smíchov"

Přijďte se podívat na výstavu mapující 60 let ragbyového týmu RC Tatra Smíchov.

V pondělí 11. 6. 2018 ji v OC Smíchov (v blízkosti Café Level) slavnostně zahájil starosta MČ P5 Pavel Richter za přítomnosti zástupce starosty pro sport Lukáše Herolda a radního Tomáše Homoly.

Součástí zahájení výstavy byl křest knihy „Všeho do času, Tatra na věky“.

Akce se pochopitelně účastnili významní představitelé českého rugby: zakladatel klubu Tatra Smíchov Jaroslav Nedoma, prezident klubu Roman Rygl, Vojtěch Havel – reprezentant a kapitán ČR a hráč RC Tatra Smíchov, prezident české rugbyové unie Pavel Chaloupka a člen výkonného výboru Tatry Smíchov Tomáš Kintra.

A byli zde i novozélandští hráči týmu New Zealand Ambassador´s XV, kteří potěšili fanoušky sportu nedílně spojeným právě s Novým Zealandem ukázkou národního bojového tance HAKA.

Pokud jste tanec propásli a rugby vás zajímá, zveme vás na zápas týmu české reprezentace vs. New Zealand Ambassador´s XV.

  • Hlavní zápas se odehraje v sobotu 16. 6. 2018 od 16:00 na hřišti FCC Rugby Arény RC Tatra Smíchov ve Smrčínské ulici na Praze 5.

Vstupenky je možné zakoupit on-line na http://tatrasmichov.sport-ticket.cz/online/#/rugby.

Více informací najdete zde:

https://www.ipetka.cz/index.php/2018/05/16/ragbyovy-svatek-se-blizi-tym-new-zealand-ambassadors-xv-se-utka-s-hraci-rc-tatra-smichov/.

 

Přečteno: 110170x
Publikováno: 12.06.2018, poslední změna: 12.06.2018
Autor: Samostatné oddělení PR, tiskové a protokolu
Vytisknout